Popularne rodzaje zakładów bukmacherskich na EURO

Czym większa impreza sportowa, to tym samym oferta bukmacherów jest większa i co za tym idzie bardzo urozmaicona. Podczas zbliżającego się EURO 2020 do obstawienia będzie bardzo dużo wydarzeń. Jakie są najbardziej popularne i co najczęściej obstawiają gracze? Za chwilę spróbujemy sobie na to spojrzeć.

Zakłady długoterminowe

Na turniej rangi Mistrzostw Europy bukmacherzy przygotowują zakłady długoterminowe i to one cieszą się dużą popularnością. Co to są zakłady długoterminowe i czego dotyczą? To proste. W tych zdarzeniach możemy wytypować zwycięzcę całego turnieju, króla strzelców czy miejsce w grupie poszczególnej drużyny.

Kursy na zakłady długoterminowe są wysokie, ponieważ trzeba w nich być bardzo dokładnym, a jeden błąd może zaprzepaścić nasz cały kupon. Gdy w turnieju udział bierze reprezentacja Polski, to bardzo popularnym zakładem jest postawienie na ich zwycięstwo w całym EURO 2020.

Wiadomo, że szansę na to są małe, ale z patriotycznego punktu widzenia zawsze jest jakaś nadzieja, a w przypadku takiej niespodzianki obstawiający może się wzbogacić. Jeśli chodzi o króla strzelców całej imprezy, to tutaj oczy od razu skierowane są na najlepszego napastnika świata Roberta Lewandowskiego, który w klubie biję rekord za rekordem. Jednak w reprezentacji sprawa ma się całkowicie inaczej i w niej Lewandowski nie jest aż tak skuteczny, ale ponownie obstawiający kierują się patriotyzmem, stawiając na bramki naszego napastnika.

Kurs na to zdarzenie również jest wysoki, ponieważ w innych reprezentacjach konkurencja jest naprawdę spora i siła ofensywa jest w nich większa. Lewandowski musi konkurować z Benzemą, Lukaku czy z innymi równie świetnymi napastnikami.

1,X,2

Najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich podczas EURO 2020 to tak zwane typy 1,X,2. O co w nich chodzi? Tutaj sprawa ma się jeszcze prościej niż w przypadku zakładów długoterminowych i w tym przypadku rozwiązanie naszego kuponu nadejdzie wcześniej, ponieważ w takich zakładach typujemy wygraną, przegraną bądź remis danej drużyny w spotkaniu.

Zakłady na indywidualne osiągnięcia

Równie popularne są zakłady na indywidualne osiągnięcia danego zawodnika podczas jednego meczu. Bukmacherzy dają tutaj pole do popisu i oferują nowości, które rzadko możemy spotkać, obstawiając mecze ligowe. Mowa tutaj o celnych strzałach, liczbach odbiorów, a nawet o procencie dokładnych podań. Wiadome jest, że nowe rzeczy w ofercie bukmachera są bardzo popularne i gracze z nich korzystają, bo później nie będą mieli takich okazji. Popularne są również klasyczne rozwiązania na ilość bramek w spotkaniu, liczbę rzutów rożnych i sumę kartek jednej lub dwóch ekip.

Inne typy

Coraz większą popularnością cieszą się zakłady, w których można wytypować jednocześnie wygranego meczu wraz z ilością goli zdobytych przez obie drużyny. Kursy na te zdarzenia są znacznie większe niż pojedyncze obstawienie wygranego bądź liczby goli. Podczas Mistrzostw Europy takie połączenia będą bardzo popularne z racji dużej różnicy klasy zespołów i zagranie na wygranie faworyta będzie po prostu nieopłacalne, ale jak dołożymy do tego bramki, to nasz kupon zaczyna nabierać kolorów, a my mamy możliwość przeżywania emocji podwójnie.

Close