Przemysłówka nadal sponsorem Stomilu Olsztyn

17. lipca 2020 roku zarząd klubu Stomil Olsztyn, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, poinformował kibiców o nowej umowie sponsorskiej. Przemysłówka Holding, która wspierała „Dumę Warmii” w poprzednim sezonie, także w następnych rozgrywkach pozostanie sponsorem biało-niebieskich. To ważny moment dla warmińskiego klubu, pozwalający z większym optymizmem patrzeć w przyszłość.

Roczne wsparcie dla Stomilu – umowa sponsorska z olsztyńską Przemysłówką

Umowa z olsztyńską Przemysłówką została podpisana na rok. Oznacza to, że do końca sezonu 2020/2021 olsztyński klub będzie wspierany przez lokalny holding. Przedsiębiorstwo od wielu lat angażuje się we współpracę ze Stomilem. Zaangażowanie zostało potwierdzone nową umową, dzięki której biało-niebiescy uzyskają ponownie wsparcie finansowe. Kwota zapisana na umowie nie została podana do publicznej wiadomości. Zbudowane zaufanie, dzięki któremu warmiński klub przyciąga kolejnych sponsorów, pozwala z optymizmem patrzeć na zbliżający się sezon. Jest to także punkt odniesienia dla innych przedsiębiorstw, które zastanawiały się, czy warto współpracować z olsztyńskim klubem. Odpowiedź wydaje się być w tym momencie jednoznaczna. Zastrzyk finansowy pozwoli Stomilowi z pewną dozą spokoju podejść do kolejnego sezonu, rozgrywanego na zapleczu PKO Ekstraklasy. Przypomnijmy, że w minionych rozgrywkach biało-niebiescy zapewnili sobie utrzymanie w Fortuna Pierwszej Lidze.

Przemysłówka” P.B.P. Holding Sp. z o.o. od wielu lat wspiera olsztyński sport

Przemysłówka powstała w 1992 roku w Olsztynie. Powołanie spółki było związane z wyodrębnieniem się jej ze struktur OPBP – Olsztyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego. Przemysłówka corocznie zgarnia prestiżowe nagrody wojewódzkie i krajowe w dziedzinie budownictwa, dzięki czemu jest firmą z dużą renomą. Przedsiębiorstwo od wielu lat wspierało olsztyński sport. Współpraca na linii spółka-Stomil przebiegała zawsze w bardzo dobrej atmosferze, o czym zaświadczają prezesi obu podmiotów. Dobra komunikacja spowodowała chęć dalszej współpracy, czego owocem jest roczna umowa sponsorska, na której zyska zarówno holding, jak i pierwszoligowy Stomil Olsztyn. „Przemysłówka” Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie zatrudnia obecnie około 180 osób. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma inwestorami, także międzynarodowymi, takimi jak LG Electronics, Tchibo czy Michelin. Sponsoring ze strony sprawnie działającego podmiotu jest zatem bezcenne z punktu widzenia „Dumy Warmii”.

Close