Gdzie obstawiać polską piłkę nożną?

W Polsce jest wiele firm bukmacherskich, gdzie możemy zupełnie legalnie obstawiać mecze piłki nożnej. Dostępne są np. różne poziomy ligi hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej, włoskiej, rosyjskiej, szwedzkiej, duńskiej  i oczywiście ligi polskiej.

Polska liga

Polska piłka nożna, obok czołowych lig europejskich to najpopularniejsze rozgrywki do obstawiania. Jeżeli interesujemy się polską ligą warto spróbować swoich sił w wybranej firmie bukmacherskiej. Możemy typować oczywiście najwyższy szczebel rozgrywkowy, czyli ekstraklasę, mecze Pucharu Polski, 1 ligę, 2 ligę, 3 ligę, a nawet w niektórych firmach polską 4 ligę piłki nożnej. Są też dostępne zdarzenia typu: Kto zostanie mistrzem Polski? Kto zajmie 2 i 3 miejsce na koniec sezonu? Kto wygra Puchar Polski?

Firmy bukmacherskie

Wybór firmy bukmacherskiej oferującej zdarzenia naszej, rodzimej ligi też jest bardzo duży. Zaczynając swoją grę warto zwrócić uwagę na te firmy, które oferują nam duże bonusy np. za samą rejestrację konta, za wpłatę odpowiedniej sumy, czy za polecenie znajomego. Na tym etapie możemy dużo zyskać i wielokrotnie pomnożyć swoje fundusze. Oczywiście głównie zależy to od naszych trafionych typów i wygranych kuponów, jednak z odpowiednim bonusem mamy zdecydowanie większe szansę na ewentualną wygraną. Obstawiać możemy w sieci, w internecie, na stronach firm bukmacherskich, w naszych telefonach, na specjalnych, firmowych aplikacjach i w punktach stacjonarnych.

Wśród wielu dostępnych firm bukmacherskich warto zwrócić uwagę na kilka z nich, na których możemy obstawiać polską ligę piłki nożnej:

  • BETFAN – to też stosunkowo nowy bukmacher z polskim kapitałem, gdzie możemy zacząć swoje pierwsze kroki w typowaniu ligi polskiej. Wszedł na nasz rynek dopiero kwietniu 2019 roku, ale oczywiście wciąż się rozwija. Na razie udostępnia swoje propozycje tylko drogą internetową, czyli możemy typować za pomocą wszelkich urządzeń mobilnych. Betfan przygotował nam nie dobrą, a bardzo dobrą ofertę powitalną. Są to, aż 3 bonusy powitalne, gdzie łącznie możemy otrzymać nawet 3000 zł !!! Jest też znakomita promocja na grę bez podatku i wiele innych świetnych bonusów. Właśnie z tej firmy bukmacherskiej warto skorzystać wszystkim lubiącym piłkę nożną, a w szczególności polską piłką nożną.
  • STS – bardzo popularny polski bukmacher z wieloma punktami stacjonarnymi, z wieloma zdarzeniami sportowymi, kulturalnymi, społecznymi. Oczywiście w ofercie mają również możliwość gry online, przez internet, czy telefon.
  • FORTUNA – to również znany bukmacher z fajnym bonusem na start i z możliwością obstawiania w sieci, ale i w punktach stacjonarnych.
  • TOTOLOTEK – to znany i ceniony, polski bukmacher udostępniający wiele zdarzeń z fajnymi kursami.
  • ETOTO –  stosunkowo młody bukmacher na naszym rynku z dosyć dużą liczbą promocji i co bardzo ważne z rozbudowaną ofertą powitalną.
  • LVBET – coraz bardziej popularny bukmacher z szybką rejestracją. Co ciekawe, LVbet nagradza np. graczy, którzy nie chcą wpłacać wysokich kwot.

Wymienione firmy bukmacherskie są oczywiście w pełni legalne i bez obaw możemy typować wszystkie dostępne zdarzenia na ich stronach internetowych, czy w punktach stacjonarnych.